O mnie

Cześć! 

Nazywam się Ania Bloch i witam Cię na moim blogu.

Podróże są moją wielką pasją, czego przykładem jest właśnie ten blog 🙂 Na co dzień mieszkam i studiuję w Warszawie. [Edit: Aktualnie jestem na Erasmusie w Szwecji]. Tak jest obecnie, ponieważ do 19 roku życia mieszkałam w Kutnie, miasteczku w województwie łódzkim, a przez rok pomiędzy klasą drugą a trzecią liceum, w jeszcze mniejszej miejscowości w Stanach Zjednoczonych – Baudette. Chodziłam tam przez rok do liceum ale o tym przeczytacie w osobnym wpisie. Kocham Polskę i tak naprawdę tylko tutaj się czuję jak w domu. Co nie zmienia jednak faktu, iż sama aktualnie przebywam na małej emigracji więcej o mojej przeprowadzce przeczytacie tutaj.

Pasją do podróżowania zarazili mnie moi rodzice, którzy zawsze zabierali wszędzie mnie i mojego brata. W ten sposób przejechaliśmy razem pół Europy, wszyscy kochamy podróżować, jeździć na nartach i po prostu aktywnie spędzać czas. Jednakże czasy wyjazdów z rodzicami już się raczej skończyły i teraz najczęściej podróżuję z moim narzeczonym Albertem. Oboje jesteśmy zakochani w Azji i już nie możemy się doczekać kiedy tylko uda nam się znowu tam wrócić.

Lubię kiedy dużo się dzieje ale czasami umówienie się ze mną na kawę potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Nie tylko ze względu na sam fakt podróżowania ale przede wszystkim dlatego, że od zawsze lubiłam być we wszystko zaangażowana. Od śpiewu w chórze po wieloletnie granie w koszykówkę. Nie umiem usiedzieć w jednym miejscu, dużo mówię i głośno się śmieję. Jestem z tych osób, które raczej zawsze widzą szklankę do połowy pełną. Raczej dlatego, że trochę realizmu w życiu nie zaszkodzi 😉 Poza tym ćwiczę uwielbiam wszelką aktywność fizyczną, tajską kuchnię i brytyjskie kino.

IMG_1795


Edytowaniem moich wpisów zajmuje się moja przyjaciółka Aleksandra Wojtasik – za co bardzo z tego miejsca jej dziękuję 🙂


kontakt@aniabloch.com