Let’s do it!

Witajcie,
zbyt długo się zbierałam z założeniem tego bloga. Jednakże, mamy 1 grudnia, pierwszy dzień ostatniego miesiąca roku 2014 i decyzja została podjęta – zaczynam. Bardzo dużo osób mnie do tego namawiało i w końcu jest! Blog będzie przede wszystkim o podróżowaniu ale nie tylko 🙂 
Podróżuję dużo, jest to moja największa pasja i sposób na życie. Nie mogę usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż kilka tygodni. Podróże bywają długie i krótkie, dalekie i bliskie ale każda z nich jest okazją do odkrycia czegoś nowego. 

Pragnienie podróżowania zrodziło się dawno temu dzięki moim rodzicom i to im chciałabym ten blog zadedykować.
Miłego czytania 🙂
___
Welcome,
it took me too long to finaly decide to start this blog. However, we have December 1st, the first day of the last month of the year 2014 – decidion was made – I am starting! Many of my friends were convincing me to do it, and so here it is (finally!). Blog will be mainly about traveling but not only.  I travel a lot and often, it’s my greatest passion and my way of life. I always have itchy feet when I am too long in one place. My travels are longer and shorter, further and closer but each of them is a chance to discover something significant! 
A willingness to travel sprung from my parents a long time ago and I would love to dedicate this blog to them 
Enjoy 🙂

Podobne